قیمت مهره مار

gheymat

قیمت مهره مار با توجه به خطر ها و سختی هایی که برای بدست آوردن آن وجود دارد و همچنین کمیاب بودن آن قطعا نمی تواند خیلی ارزان باشد. اما هستند افرادی که از عدم آشنایی مشتریان سوء استفاده کرده و شیء دیگری را که شبیه به مهره مار می باشد.
قیمت مهره مار با توجه به خطر ها و سختی هایی که برای بدست آوردن آن وجود دارد و همچنین کمیاب بودن آن قطعا نمی تواند خیلی ارزان باشد. اما هستند افرادی که از عدم آشنایی مشتریان سوء استفاده کرده و شیء دیگری را که شبیه به مهره مار می باشد با قیمت بسیار پایین به فروش می رسانند. اما مبلغ های چندین میلیونی هم نمی تواند قیمت مهره مار واقعی باشد و تنها یک کلاهبرداری و گران فروشی است. شاید با کمی تحقیق و مطالعه بتوان از روی ظاهر تقلبی بودن مهره را تشخیص داد اما راهی که صد در صد بتواند به قبل از خرید مهره مار به شما اثبات کند که مهره اصل است یا تقلبی وجود ندارد. اگر نیاز به مهره مار واقعی دارید می توانید به ما اطمینان کرده تا با ضمانت و قیمتی مناسب مهره مار اصل را در اختیار شما قرار دهیم. همچنین برای اطمینان خاطر شما مشتریان عزیز نوع تقلبی آن را به همراه مهره مار اصل به صورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد تا براحتی بتوانید تفاوت میان آن ها را تشخیص دهید.
برای اطلاع از قیمت مهره مار اصل و مهره مار شاه کبری هندی و خرید آن با ما تماس بگیرید. تمامی عملیات مورد نیاز برای تهیه مهره مار از جمله خواندن دعا و عقد مهره مار و آماده سازی کامل آن توسط کارشناسان فروشگاه انجام می شود و در بسته بندی برای مشتریان گرامی ارسال خواهد شد. همچنین مشاوره رایگان و پاسخ به تمامی سوالات شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و حصول اطمینان از خدمات فروشگاه ما می باشد.
همانطور که یک آهن ربای قوی تمامی فلزات را به سوی خود جذب می کند، مهره مار نیز توسط نیروی مغناطیسی بسیار و انرژی های مثبتی که دارد، انرژی مثبت افراد در ارتباط با شما را جذب نموده و به خود شما نیز انرژی مثبت و احساس آرامش و اعتماد به نفس فوق العاده ای می بخشد. از مزایای مهره مار می توان به تسکین درد، آرامش اعصاب و روان، جذب جنس مخالف، اعتماد به نفس بالا، افزایش رزق و روزی و.... اشاره نمود. بنابراین نگران قیمت مهره مار نباشید زیرا ارزش یک بار امتحان کردن را دارد و چنان تاثیری بر زندگیتان خواهد گذاشت که از خرید آن خوشحال و راضی خواهید بود.
روش های مدرن تری برای تهیه مهره مار بوجود آمده اند که هم جفت بودن قطعی مهره های مار را تضمین می کند و همینطور قیمت مهره مار که از این روش بدست می آید ارزان تر است. در این روش نوعی از نژاد مار را که در طول سال بیشتر جفت گیری می کنند جمع آوری کرده و آن ها را در شرایط آب و هوایی مناسب به همراه تغذیه مناسب به صورت جفت جفت نگهداری می کنند تا به این صورت جفت گیری نمایند. سپس مهره ها را جمع آوری نموده و آماده تحویل به مشتریان می نمایند. در کشورهایی مانند هندوستان و همچنین کشورهای عربی مهره مار از ارزش و اهمیت بیشتری نسبت به ایران برخوردار است.
ما علاوه بر مهره مار محصولات دیگری همچون خرمهره و ناموس کفتار که از بهترین و اثرگذار ترین مکمل های مهره مار می باشند را برای مشتریان خود فراهم نموده ایم. اگر این 3 محصول را در کنار هم و به صورت صحیح استفاده نمایید تاثیرات شگفت انگیز و خاصی را برای شما به ارمغان می آورند.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید