فروش مهره مار

forosh

مهره مار انواع گوناگونی دارد زیرا از جفت گیری مارهای مختلفی بدست می آید. بهترین مهره های مار عبارتند از مهره مار شاه کبری، مهره مار افعی هندی، مهره مار ایرانی و... که ما نیز به فروش مهره مار در انواع مختلف پرداخته ایم.

 

مهره مار انواع گوناگونی دارد زیرا از جفت گیری مارهای مختلفی بدست می آید. بهترین مهره های مار عبارتند از مهره مار شاه کبری، مهره مار افعی هندی، مهره مار ایرانی و... که ما نیز به فروش مهره مار در انواع مختلف پرداخته ایم. خرید و فروش مهره مار در سایت های اینترنتی بسیار رایج شده است و می بایست دقت کنید که مهره مار تقلبی بجای اصل به شما تحویل ندهند، زیرا سایت های بسیاری وجود دارند که از نا آگاهی افراد استفاده نموده و اشیاء دیگری را به نام مهره مار اصل به مشتری می فروشند. بهترین نژاد این مهره، مهره مار شاه کبری هندی و طبیعی هندوستان می باشد و گفته می شود انرژی مغناطیسی فوق العاده ای دارد. ما فروش مهره مار اصل و طبیعی را به شما تضمین می کنیم، می توانید برای اطمینان از اصل بودن، آن ها را مورد آزمایش قرار دهید.
از آنجایی که مهره های مار توسط انرژی مغناطیسی و برای جذب جنس مخالف بوجود می آیند، از انرژی مثبت بالایی برخوردار هستند و بر اعصاب، روان، خلقیات و روحیات آدمی تاثیر می گذارند. مهره مار شاه کبری بیشترین و بهترین تاثیر را در آرامش اعصاب، دست یافتن به خودباوری و اعتماد به نفس بالا دارد. مهره مار تاثیر فراوان دیگری نیز دارد که می توان به افزایش رزق و روزی، جذب جنس مخالف، افزایش شانس، جذابیت میان اطرافیان، دفع انرژی های منفی، آرامش روحی و روانی، گره گشایی در مشکلات، افزایش اعتماد به نفس و... اشاره نمود.
فروش مهره مار با قیمت های مختلفی در بازار اینترنتی موجود است که البته نمی توان گفت همه آن ها مهره مار اصل هستند. همینطور بسیاری از مشتریان بدون آگاهی از اصل یا تقلبی بودن آن و بدون دریافت هیچ ضمانت و گارانتی محصول را تهیه می کنند. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت چند میلیونی مهره مار دلیل بر اصل بودن آن نیست، این تنها یک کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد مشتری است. ما مهره مار طبیعی و اصلی شاه کبری را که بهترین نژاد مهره مار می باشد با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید تنوع مهره های مار در سایت ها و فروشگاه های مختلف است، اکثر آگهی های فروش مهره مار، مهره هایی به شما می دهند که از مارهای آبزی ایرانی گرفته شده که از روی ظاهرشان نیز قابل تشخیص هستند، مهره مار اصل تقریبا به اندازه یک لپه یا عدس معمولی می باشد.
روش های مختلفی در مورد آزمایش اصل بودن مهره مار در سایت های مختلف معرفی شده اما نمی توان گفت که صد درصد علمی و قابل اطمینان هستند، بنابراین بهترین راه اثبات واقعی بودن آن تجربه تاثیر مهره مار بر مشتریان و خریدهای دوباره آن ها می باشد. اما این را نیز بدانید که مهره مار به تنهایی قادر به برآورده ساختن نیازهای شما نیست و باید برای آن دعایی خوانده شود. افرادی که به فروش مهره مار می پردازند باید این دعاها را بر آن بخوانند، معمولا مهره های مار چند نوع دعا دارند که هر کدام به نوع کاری که می خواهید برایتان انجام دهد مربوط می شود، مانند دعای بخت گشایی، گره گشایی، رزق و روزی و... یک دعا هم وجود دارد که در زمان گرفتن مهره ها از مارها بلافاصله باید برای آن خوانده شود. دعای دیگری هم برای مهره خوانده می شود که از طریق آن مهره مار به نام مشتری زده می شود که در خواندن این دعا گفتن نام پدر نیز ضروری است.

 

فروش مهره مار

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید