خرید مهره مار

kharid

مهره مار بر خلاف تصورات عموم خرافات و شایعه نیست بلکه حتی علم نوین متافیزیک نیز انرژی درونی این مهره را کشف و اثبات نموده است. خرید مهره مار و به همراه داشتن آن شما را در نظر اطرافیانتان جذاب می نماید و باعث توجه دیگران به شما می شود.

مهره مار بر خلاف تصورات عموم خرافات و شایعه نیست بلکه حتی علم نوین متافیزیک نیز انرژی درونی این مهره را کشف و اثبات نموده است. خرید مهره مار و به همراه داشتن آن شما را در نظر اطرافیانتان جذاب می نماید و باعث توجه دیگران به شما می شود. همچنین بار مغناطیسی مهره مار اعصاب شما را آرام و ریلکس می کند، موجب دوری استرس های آگاهانه و استرس های ناخودآگاه می گردد. اما در هنگام خرید مهره مار باید از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید تا بتوانید از خاصیت های آن بهرمند شوید. آگهی های خرید مهره مار در فضای اینترنت فراوان هستند اما نمی توان به هر سایت و هر شخصی اعتماد کرد، سایتی که برای خرید مهره مار انتخاب می کند باید معتبر باشد و برای مهره ای که در اختیار شما قرار می دهد ضمانت داشته باشد.
از مزایای دیگر مهره مار دور کردن امواج مضر تلفن همراه و دکل های مخابراتی و تلویزیونی می باشد. بسیاری از افراد مهم و سرشناس با خرید مهره مار و به همراه داشتن آن در جلسات و ملاقات های کاری خود از آن برای جلب نظر طرف مقابل خود و کسب موفقیت در معاملات کاری استفاده می کنند. اگر می خواهید در جمع دوستان و آشنایان خود همواره محبوبیت بیشتری داشته باشید، اگر می خواهید خوش شانس باشید، نظرات شما بیشتر مورد توجه دیگران واقع شود، افراد به صورت ناخودآگاه به طرف شما جذب شوند، در موقعیت های مختلف کاری و زندگی شخصی خود موفق باشید، اگر می خواهید فرد مورد علاقه تان را به خود جذب نمایید و.... خرید مهره مار می تواند زندگی شما را تغییر داده و شما را به تمام خواسته هایتان برساند.
بدست آوردن مهره مار
مارگیران بسیار حرفه ای و حادثه جو زمان زیادی را در کوه و دشت ها سپری می کنند تا در موقع مناسب مارهایی را در هنگام جفت گیری بیابند و مهره های آن ها را بدست آورند. مهره های مار که طی مدت زمانی در پشت سر مارها بوجود آمده اند پس از جفت گیری از سر مار رها شده و بر زمین می افتند، مارگیر ها این دو مهره را پیدا می کنند و به فروش می گذارند. این مهره های مار که از جنس استخوان می باشد دارای نیروی مغناطیس بسیار قوی بوده و فردی که این مهره ها را به همراه داشته باشد مورد محبت و علاقه دیگران قرار می گیرد و افراد را به خود جذب می نماید.
اصل بودن مهره مار
برای خرید مهره مار بهتر است از اصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید. البته تابحال هیچ گزارشی از تولید یا فروش مهره مار تقلبی منتشر نشده است، اما برای اطمینان بیشتر از اصل بودن مهره مار می توان یک آزمایش انجام داد، آزمایش اصل بودن مهره مار به این صورت است که دو عدد مهره مار که می بایست یکی از آن ها متعلق به مار نر و دیگری نیز متعلق به مار ماده می باشند را درون ظرفی که حاوی سرکه خالص انگور است بگذارید. در صورت اصل بودن، دو مهره پس از مدت زمانی به سوی یکدیگر حرکت کرده و به هم نزدیک می شوند که البته زمان آن ممکن است از چند دقیقه تا یک ساعت هم طول بکشد بنابراین باید صبر و حوصله به خرج دهید.

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید