مهره مار اصل

ert

تاریخچه مهره مار اصل برمی گردد به 900 سال پیش که هنوز انسان ها به انرژی مثبت و منفی پی نبرده بودند و بر این باور بودند که اگر دو مار چنین می توانند یکدیگر را جذب کنند پس این مساله بر انسان ها هم تاثیر خواهد گذاشت،

تاریخچه مهره مار اصل برمی گردد به 900 سال پیش که هنوز انسان ها به انرژی مثبت و منفی پی نبرده بودند و بر این باور بودند که اگر دو مار چنین می توانند یکدیگر را جذب کنند پس این مساله بر انسان ها هم تاثیر خواهد گذاشت، این گونه شد که مهره مار به عنوان جذب کننده جنس مخالف مورد استفاده قرار گرفته و حتی امروزه به صورت آنلاین نیز به فروش می رسد. حال این که مهره مار چگونه بوجود می آید و چطور می توان آن را بدست آورد سوالی است که برای هرکسی پیش می آید. اصولا مارها موجودات ماجراجویی هستند و به همین جهت هیچگاه در یک مکان مستقر نمی شوند و بطور دائم در حال حرکت می باشند. همین ماجراجو بودن و تحرک دائمی آن ها باعث شده تا جفت ها کمتر بتوانند یکدیگر را پیدا کنند. ازین رو مدت زمانی حدود یک سال طول می کشد تا مهره مار اصل در پشت گردن مار تشکیل شود، از یک سو کمیاب بودن مار و از سویی دیگر مدت زمان طولانی برای تشکیل مجدد مهره مار اصل موجب شده تا مهره مار اصل نادر باشد و به سختی به دست آید. اما اگر بتوانید مهره مار اصل را بدست آورید می توانید از خواص و انرژی مثبت آن ها برخوردار شوید.
تشخیص مهره مار اصل و تقلبی
متاسفانه افراد سودجویی وجود دارند که اجسامی را به عنوان مهره مار به دیگران می فروشند که هیچ خاصیتی نداشته و تنها باعث از دست دادن پولتان می شود. اما چگونه می توان مهره مار اصل را از تقلبی تشخیص داد؟ این سوال برای تمام افرادی که قصد خرید مهره مار دارند پیش می آید. اولین مساله ای که می تواند به اصل بودن آن مرتبط باشد قیمت مهره مار اصل است زیرا این مهره به سادگی یافت نمی شود، پس با قیمت پایین هم فروخته نمی شود. اما باز هم این مساله نمی تواند ثابت کند که مهره ای که خریده اید اصل باشد و امکان دارد مهره تقلبی را با قیمت بالا به شما بفروشند. بهترین راه تشخیص مهره مار اصل بررسی ساختار مهره می باشد، ساختار مهره مار اصل به این گونه است که قسمت بیرونی آن از کراتین و قسمت داخلی آن را پروتئین و سالتیک تشکیل داده است و تشخیص آن هم تنها از طریق آزمایشگاه ها میسر می باشد.
روش دیگربرای این که به اصل یا تقلبی بودن مهره مار پی ببرید، نشان دادن آن به افرادی است که مهره مار اصل را می شناسند و می توانند از ظاهر آن تشخیص دهند که مهره اصل است یا تقلبی. اما روش دیگری نیز وجود دارد که می توانید خودتان در خانه انجام دهید و متوجه شوید که مهره تان اصل هست یا خیر. این روش استفاده از سرکه انگور است، در این روش می بایست مهره ها را درون ظرفی که حاوی سرکه انگور طبیعی باشد قرار دهید، اگر پس از گذشت مدتی به سمت هم کشیده شده و به هم بچسبند به این معنا می باشد که مهره مار اصل می باشد اما در صورت عدم حرکت آن ها مشخص می شود که مهره های شما واقعی نیستند. البته برای انجام این کار باید صبر و حوصله به خرج دهید زیرا ممکن است حرکت مهره ها به سمت هم از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد و این زمان برمی گردد به زمانی که طول کشیده تا دو مار نر و ماده برای جفت گیری بهم برسند.

 

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید