خواص مهره مار

99

شاید درباره خواص مهره مار چیزی ندانید و این موضوع برایتان خرافات بنظر بیاید و غیر قابل باور باشد که دو تکه سنگ خواص و نیرویی از خود داشته باشند. اما علم متافیزیک ثابت کرده است که در جهان هر شیء بوسیله جوهره ساختاری خود

شاید درباره خواص مهره مار چیزی ندانید و این موضوع برایتان خرافات بنظر بیاید و غیر قابل باور باشد که دو تکه سنگ خواص و نیرویی از خود داشته باشند. اما علم متافیزیک ثابت کرده است که در جهان هر شیء بوسیله جوهره ساختاری خود از نیرویی مغناطیسی برخوردار است و این انرژی های نهفته در اجسام و اشیا زمانیکه منتشر می شوند نظمی را به شکل بسیار موثر و قابل توجهی در جهان پدید می آورند. مهره مار همانطور که از نام آن پیداست از مارها گرفته می شود، این سنگ ها به جهت انجام عمل جفت گیری در مارها ایجاد می شوند. محل دقیق این مهره بر روی سر مار و به شکل یک ترشح استخوانی می باشد، بار مغناطیسی مهره مار نسبت به دیگر اجسام بیشتر می باشد که به صورت تک قطبی است. معمولا مارهای نر دارای بار مثبت و مارهای ماده دارای بار منفی می باشند که همچون یک آهنربای قوی دو جفت را به یکدیگر جذب می نماید و جفت گیری و ادامه نسل آن ها کمک می کند. برای شناختن مهره مار اصل باید بدانید که اندازه مهره های مار معمولا به اندازه لپه می باشد و هرچه رنگ آن روشن تر باشد نشانه جوان تر بودن ماری است که مهره از آن گرفته شده است.
در هنگام جفت گیری این مهره ها بوجود می آیند و بعد از عمل جفت گیری مهره ها از سر مارها جدا شده و روی زمین می افتند. تنها فردی می تواند از خواص مهره مار برخوردار شود که بتواند پس از جفت گیری مهره های این دو مار را بدست آورده و تا 40 روز به همراه خود داشته باشد. در این هنگام مغناطیس طبیعی بدن فرد با نیروی مغناطیس مهره ها هماهنگ گشته و نیروی بیشتری بدست می آورند، بدین ترتیب فردی که از این دو مهره برخوردار است از طریق خواص مهره مار میدان مغناطیسی وسیع تر و قوی تری نسبت به دیگر افراد خواهد داشت.
چند نمونه از خواص مهره مار
1. یکی از خواص مهره مار ایجاد حس آرامش می باشد، بار مغناطیسی گسترده ای که از طریق مهره های مار به فرد منتقل می گردد باعث ریلکس و آرام شدن اعصاب و همچنین از بین رفتن استرس های آگاهانه یا ناخودآگاه می گردد به صورتی که فرد دارنده مهره مار تابحال چنین آرامشی را تجربه نکرده است. از طرفی این ایجاد آرامش و اعتماد بنفس و آثار مثبت دیگر آن علاوه بر خود فرد بر روی افراد مرتبط با او نیز تاثیر می گذارد. برای مثال اگر بخواهید به ملاقات یک شخصی که بسیار عصبانی و ناراحت باشد بروید، شخص به محض ملاقات حضوری با دارنده مهره تحت تاثیر خواص مهره مار قرار گرفته و در اثر آرامش ایجاد شده نرم و رام می شود، همچنین در صورت تکرار ملاقات و با ایجاد حس آرامش در هربار دیدن شما شیفته شما می شود و دوست دارد همواره در حضور شما باشد و از حس آرامشی که در کنار شما بدست می آورد بهرمند شود.
2. از خواص دیگر مهره مار دور ماندن از بیماری ها می باشد. خاصیت فوق العاده مغناطیسی مهره های مار باعث می شوند در برابر بسیاری از بیماری ها مصون بمانید. مهره مار دردها را تسکین می دهند، این مهره آرامش بخش هم برای فرد دارنده مهره تسکین دهنده می باشد و همینطور برای افرادی که با او در ارتباط هستند. همچنین خواص مهره مار در از بین بردن جوش های صورت و زیبا تر شدن پوست صورت و چهره کاملا اثبات شده است.
3. از بین بردن آثار سوء و مخرب تلفن های همراه و همچنین دکل ها و آنتن های مخابراتی و تلویزیونی و نیز کابل های فشار قوی، لوازم خانگی و تمام عواملی که دارای اشعه بوده و به سلامت فرد آسیب می رسانند از دیگر خواص مهره مار می باشند. شاید هنوز هم این تصور را دارید که مهره مار خرافاتی بیش نیست و تمام موارد ذکر شده غیرقابل باور باشند. اما این مهره ها خواص زیادی دارند و از آن ها برای جذب افراد دیگر در زمینه ازدواج یا زمینه های کاری و همچنین برای خواص تسکین دهنده و آرامش بخش آن استفاده می نمایند. شما نیز می توانید با تهیه و امتحان اصل بودن مهره مار به واقعیت این موضوع پی ببرید.
بسیاری از سیاست مداران و تجار و همچنین چهره های کاریزماتیک در سطوح بالا در کشورهای خاورمیانه مخصوصا بزرگان و شیوخ عرب مهره مار را به عنوان یک راز به همراه خود دارند، اما امروزه با پیشرفت فناوری اطلاعات و اینترنت شرایطی فراهم شده است تا هیچ گونه کالایی مختص افراد خاص نباشد و در اختیار تمام افراد قرار گیرد.
آزمایش اصل بودن مهره مار
برای اینکه بفهمید مهره ای که خریده اید اصل است و با خیال آسوده از خواص مهره مار بهرمند شوید می توانید از طریق روش های زیر آن را آزمایش نمایید.
1. در ابتدا در هنگام خرید از فروشنده نیش مار و دندان مار را نیز به همراه مهره مار بخواهید و آن ها را با هم تهیه کنید.
2. روشی که می توانید تشخیص دهید مهره ها اصل هستند یا خیر استفاده از سرکه انگور خالص می باشد. تنها در صورتی که آن ها را در سرکه انگور خالص قرار دهید می توانید متوجه اصل بودن آن ها شوید، زمانیکه مهره ها را از سمت صاف آن در کف ظرفی حاوی سرکه انگور خالص قرار دادید، اگر مهره ها پس از مدتی به سمت یکدیگر حرکت کردند و به هم چسبیدند نشان می دهد که مهره ها اصل هستند و از خواص مهره مار نیز برخوردارند اما در غیر اینصورت متوجه می شوید که مهره های تقلبی گیرتان آمده است. اما زود مایوس نشوید زیرا زمان حرکت و نزدیک شدن سنگ ها به یکدیگر ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این تغییر زمان به شرایط روحی و فیزیکی مارها در زمان جفت گیری برمی گردد. درضمن برخی می گویند خواص مهره مار پس از انجام این آزمایش ممکن است کمتر شود اما به طور کلی خاصیت خود را از دست نمی دهد.
3. روش دیگر برای تشخیص مهره مار اصل و ساده ترین روش، بررسی ظاهر مهره ها می باشد. در زیر هر مهره مار اصل نقش خاصی شکل می گیرد که همزمان با رشد مار تشکیل می شود. اندازه این مهره نیز به اندازه یک لپه معمولی می باشد.

 

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید