قیمت مهره مار

gheymat

قیمت مهره مار با توجه به خطر ها و سختی هایی که برای بدست آوردن آن وجود دارد و همچنین کمیاب بودن آن قطعا نمی تواند خیلی ارزان باشد. اما هستند افرادی که از عدم آشنایی مشتریان سوء استفاده کرده و شیء دیگری را که شبیه به مهره مار می باشد.

خرید مهره مار

kharid

مهره مار بر خلاف تصورات عموم خرافات و شایعه نیست بلکه حتی علم نوین متافیزیک نیز انرژی درونی این مهره را کشف و اثبات نموده است. خرید مهره مار و به همراه داشتن آن شما را در نظر اطرافیانتان جذاب می نماید و باعث توجه دیگران به شما می شود.

خواص مهره مار

99

شاید درباره خواص مهره مار چیزی ندانید و این موضوع برایتان خرافات بنظر بیاید و غیر قابل باور باشد که دو تکه سنگ خواص و نیرویی از خود داشته باشند. اما علم متافیزیک ثابت کرده است که در جهان هر شیء بوسیله جوهره ساختاری خود

مهره مار چیست؟

98

به دلیل وضعیت خاص آناتومیک مارها و شرایط متفاوتی که برای آمیزش دارند به نوعی نیروی انگیزشی برای جذب یکدیگر نیاز دارند که همان مهره مار می باشد. مهره مار چیست؟ شاید تا بحال این جمله را شنیده باشید که بگویند فلانی مهره مار دارد.

فروش مهره مار

forosh

مهره مار انواع گوناگونی دارد زیرا از جفت گیری مارهای مختلفی بدست می آید. بهترین مهره های مار عبارتند از مهره مار شاه کبری، مهره مار افعی هندی، مهره مار ایرانی و... که ما نیز به فروش مهره مار در انواع مختلف پرداخته ایم.

مهره مار اصل

ert

تاریخچه مهره مار اصل برمی گردد به 900 سال پیش که هنوز انسان ها به انرژی مثبت و منفی پی نبرده بودند و بر این باور بودند که اگر دو مار چنین می توانند یکدیگر را جذب کنند پس این مساله بر انسان ها هم تاثیر خواهد گذاشت،

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264
آدرس:
ایران، تهران

تلفن: 09195916264

با ما در تماس باشید